Studencka ankieta oceny zajęć i nauczycieli akademickich za rok 2011/2012

Szanowna Studentko, Szanowny Studencie!!!

Samorząd Studentów, Prorektor ds. Dydaktyczno-Wychowawczych oraz Biuro Zarządzania Jakością i Oceny Kształcenia zapraszają Studentów wszystkich kierunków, specjalności i lat do udziału w NOWEJ, udoskonalonej ankiecie oceny zajęć i nauczycieli.

Ankieta jest:

Czas trwania ankiety: do 23 września 2012 r.

Twoja opinia zostanie wykorzystana m.in. do:

·        okresowej oceny nauczycieli akademickich,

·        wyłonienia i nagrodzenia najlepszych nauczycieli,

·        identyfikacji mocnych i słabych stron procesu kształcenia,

·        podjęcia wymaganych – indywidualnych i instytucjonalnych – działań doskonalących.

Ankieta została opracowana przez ogólnouczelniany zespół ds. ankiety studenckiej z uwzględnieniem wszystkich uwag zgłoszonych przez studentów w ubiegłym roku.

Zapraszamy również do zapoznania się z wynikami ubiegłorocznej ankiety i wzorem tegorocznego kwestionariusza przedmiotu oraz zgłaszania uwag dotyczących jakości kształcenia poprzez Skrzynkę Jakości dostępną na www.biurojakosci.wum.edu.pl.