Komunikat w sprawie trybu zajęć dydaktycznych

W związku z bardzo dużą liczbą zachorowań i hospitalizacji z powodu COVID-19 w kraju, sytuacja epidemiczna w jednostkach, w których prowadzona jest dydaktyka dla studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego jest stale monitorowana. Dotychczas nie odnotowano istotnego wzrostu zakażeń wśród studentów i nauczycieli akademickich.
W związku z tym, na chwilę obecną, tryb zajęć studenckich nie ulega zmianie – zajęcia praktyczne odbywają się w trybie stacjonarnym zgodnie z zaplanowanym przez jednostki harmonogramem, z zachowaniem wszelkich niezbędnych procedur przeciwepidemicznych.
W uzasadnionych przypadkach związanych z pogorszeniem się sytuacji epidemicznej, w pojedynczych jednostkach dydaktycznych, tryb prowadzenia zajęć praktycznych może ulec zmianie, na wniosek kierownika jednostki, za zgodą Dziekana Wydziału.