Informacja na temat organizacji zajęć na Wydziale Farmaceutycznym

Szanowni Studenci!
Zgodnie z rekomendacją MNiSW oraz decyzją Władz Rektorskich WUM zajęcia na Wydziale Farmaceutycznym rozpoczną się 5 października br. i będą prowadzone w systemie hybrydowym:

1. Wszystkie wykłady będą odbywać się metodami nauczania na odległość, w sposób synchroniczny lub asynchroniczny (z zachowaniem możliwości kontaktu z wykładowcą w godzinach planowego wykładu).
  2. Seminaria będą prowadzone zdalnie w sposób synchroniczny.

Zajęcia w trybie synchronicznym prowadzone będą przy użyciu aplikacji Microsoft Teams. Nagrane wykłady będą umieszczane na platformie e-learningowej WUM. Student będzie zobowiązany do odsłuchania wykładu w określonym czasie.

1. Ćwiczenia (w przeważającej większości) będą odbywać się stacjonarnie.
  2. Wszystkie zajęcia, niezależnie od formy ich prowadzenia są obowiązkowe.

Szczegółowe informacje na temat sposobu prowadzenia przedmiotów będą zamieszczone na stronach internetowych jednostek realizujących dany przedmiot.

W związku z prowadzeniem zajęć metodami nauczania na odległość  student zobowiązany jest do posiadania sprzętu umożliwiającego aktywne w nich uczestnictwo (łącze internetowe o odpowiedniej przepustowości, urządzenie elektroniczne z zainstalowaną aplikacją Microsoft Teams, kamerka internetowa, słuchawki).

W budynkach, w których będą odbywać się zajęcia w trybie stacjonarnym, studenci zobowiązani są do bezwzględnego noszenia maseczki zakrywającej usta i nos. Na zajęcia niekliniczne, które nie wymagają kontaktu z pacjentem, student zobowiązany jest do zapewnienia sobie maseczki we własnym zakresie.