Wykłady z "Marketingu leków"

Katedra i Zakład Technologii Leków i Biotechnologii Farmaceutycznej zaprasza na wykłady z "Marketingu leków", które będzie współprowadził dr n. farm. Łukasz Izbicki założyciel farmacja.net.
Wykłady będą się odbywać w poniedziałki: 16.10, 23.10, 30.10 i 6.11 o godzinie 10:30 - 12:00 w Sali B na Wydziale Farmaceutycznym.
Dr n. farm. Łukasz Izbicki jest wykładowcą z wieloletnim doświadczeniem, absolwentem prestiżowych zagranicznych uczelni oraz przedsiębiorcą z udokumentowanymi sukcesami. Będzie miał przyjemność przekazać Państwu wiedzę teoretyczną oraz podzielić się z Państwem praktycznymi umiejętnościami niezbędnymi w dynamicznie rozwijającej się dziedzinie marketingu farmaceutycznego.

Agenda wykładów:

1. Rynek leków w Polsce i na Świecie: Na początku naszych zajęć zapoznamy się z obecnym stanem rynku leków zarówno w Polsce, jak i na Świecie. Omówimy kluczowe trendy, wyzwania i szanse, z którymi branża farmaceutyczna musi się zmierzyć.
  2. Regulacje i ograniczenia w marketingu leków: Skupimy się na różnych regulacjach i ograniczeniach, które wpływają na prowadzenie działań marketingowych w przemyśle farmaceutycznym.
  3. Strategie i taktyki marketingowe w przemyśle farmaceutycznym: Moduł ten będzie poświęcony strategicznym aspektom marketingu leków. Przyjrzymy się różnym strategiom, takim jak dywersyfikacja produktów, segmentacja rynku, pozycjonowanie i budowanie marki. Omówimy również taktyki marketingowe, które pomogą osiągnąć sukces w przemyśle farmaceutycznym.
  4. Nowoczesne narzędzia i kanały w marketingu leków: Dzisiejsze czasy wymagają wykorzystania nowoczesnych narzędzi i kanałów w marketingu produktów leczniczych. W tym punkcie omówimy różnorodne narzędzia i kanały, które mogą być skutecznymi sposobami dotarcia do grupy docelowej.
  5. Przyszłość marketingu leków: Trendy i prognozy: W tym module przyjrzymy się przyszłości marketingu leków. Będziemy analizować najnowsze trendy, innowacje i prognozy dotyczące tej dziedziny.
  6. Farmaceuta przyszłości: Na zakończenie naszych zajęć przyjrzymy się roli farmaceutów w przyszłości. Skupimy się na zmieniających się oczekiwaniach pacjentów, nowych technologiach wykorzystywanych w aptekach oraz roli farmaceuty jako partnera zdrowotnego.