Stypendia ministra dla studentów za znaczące osiągnięcia naukowe / sportowe na rok akademicki 2023/2024

ZARZĄDZENIE NR 119/2021 REKTORA WARSZAWSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO z dnia 9 czerwca 2021 r. w sprawie trybu składania wniosków studentów o stypendia ministra za znaczące osiągnięcia naukowe lub znaczące osiągnięcia sportowe.

Wnioski należy złożyć za pośrednictwem Wirtualnej Uczelni najpóźniej do 10 października 2023 r.

Na stronie Ministerstwa Zdrowia znajduje się informacja dot. warunków ubiegania się o stypendia ministra przez studentów w roku akademickim 2023/2024:
ttps://www.gov.pl/web/zdrowie/stypendia-ministra-dla-studentow-za-znaczace-osiagniecia-naukowe--sportowe

Oświadczenie studenta dla MZ
Oświadczenie studenta dla WUM
Wniosek o przyznanie stypendium dla studenta za znaczące osiągnięcia naukowe/sportowe na rok akademicki 2023/2024