Pomoc dla psiaka Kaspra

pomoc dla psiaka

Studenci Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego wraz z Panem Prof. drem hab. Markiem Kuchem - Prorektorem ds. Studenckich i Kształcenia, który całkiem niedawno wsparł wraz z czworonogami akcję Społeczność WUM dla WOŚP, gdzie psi bohaterowie zebrali w imieniu Naszej Uczelni na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy całkiem niezłą sumę, tym razem zwracają się do Państwa z prośbą o pomoc.
Jeden z Pupili WUM - Kasper, poważnie zachorował. Konieczne jest wykonanie kolonoskopii oraz usunięcie zmian rakowych. Są to kosztowne procedury (łącznie ok. 4500 PLN), stąd prośba o wsparcie finansowe. Przyda się każda, nawet najdrobniejsza wpłata.
Skarbonka Kaspra znajduje się w Kancelarii WUM w budynku ZIAM, pok. nr 6 na parterze, a dodatkowo na platformie zrzutka.pl jest prowadzona oficjalna zbiórka - oto link do niej: https://zrzutka.pl/f2tw8n
Jeśli ktoś nie chce wpłacać przez stronę zrzutka.pl, można też dokonać wpłaty bezpośrednio na indywidualny numer konta zbiórki: 35 1750 1312 6881 8942 0433 8199.

Pismo PROREKTORA ds. Studenckich i Kształcenia