Stypendia naukowe z Własnego Funduszu Stypendialnego dla studentów, doktorantów i młodych naukowców WUM

W nawiązaniu do Zarządzenia Rektora nr 236/2022 z dnia 14 grudnia 2022 r. w sprawie wprowadzenia „Regulaminu przyznawania stypendiów naukowych z Własnego Funduszu Stypendialnego dla studentów, doktorantów i młodych naukowców Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego” informujemy, że w związku z wydłużonym procesem dostosowywania systemu Bazus do bieżących zapotrzebowań, w roku akademickim 2022/23 studenci nie będą mogli złożyć wniosków poprzez WU. W związku z tym, druk wniosku należy pobrać poniżej.
Zgodnie z regulaminem Studenci, których średnia ocen z egzaminów za poprzedni rok akademicki wynosi co najmniej 4,8 oraz spełniają pozostałe warunki Regulaminu, składają wnioski w Dziekanacie w terminie do 30 grudnia 2022 r.

Zarządzenie Rektora nr 236/2022 z dnia 14 grudnia 2022 r. w sprawie wprowadzenia „Regulaminu przyznawania stypendiów naukowych z Własnego Funduszu Stypendialnego dla studentów, doktorantów i młodych naukowców Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Regulamin przyznawania stypendiów naukowych z Własnego Funduszu Stypendialnego dla studentów, doktorantów i młodych naukowców Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Wniosek o przyznanie Stypendium z Własnego Funduszu Stypendialnego Rektora WUM