Odbiór legitymacji dla studentów I roku

Serdecznie zapraszamy po odbiór legitymacji studenckiej. Legitymację można odebrać w dniach:

03.10.2022 r. (poniedziałek), w godzinach 10.00 - 14.00
Wydział Farmaceutyczny WUM, Dziekanat, pok. 00.03, ul. Banacha 1, Warszawa

04.10.2022 r. (wtorek) w godzinach 10.00 - 14.00
Wydział Farmaceutyczny WUM, Dziekanat, pok. 00.03, ul. Banacha 1, Warszawa

Opłatę za legitymację studencką w wysokości 22,00 zł. należy wnosić na indywidualne konto studenta.
Numer konta znajduje się w wirtualnym dziekanacie w zakładce DANE STUDENTA --> FINANSE STUDIA.
Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi, aby wpłata została dokonana na konto „dokumenty”.

Potwierdzenie wpłaty prosimy przesłać na adres: anna.skowronek@wum.edu.pl.

Podczas odbioru legitymacji prosimy dostarczyć komplet wypełnionych i podpisanych oświadczeń, które zostaną Pani/Panu przekazane na Dniu Adaptacyjnym dla studentów I roku organizowanym przez Zarząd Samorządu Studentów Wydziału Farmaceutycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Dzień Adaptacyjny odbędzie się 1-go października br. o godzinie 12.30 w Auli B w Centrum Dydaktycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Ks. Trojdena 2A w Warszawie. Osoby, które nie będą uczestniczyły w Dniu Adaptacyjnym mogą pobrać wnioski poniżej:

Przetwarzanie danych osobowych
Oświadczenie o zapoznaniu się z przepisami wewnętrznymi WUM
Oświadczenie o wyrażeniu zgody na wykorzystanie wizerunku