9th Lublin International Medical Congress 2022 (LIMC)

Lublin International Medical Congress, to kongres medyczny dla studentów i młodych lekarzy, który ma na celu promowanie studenckich badań naukowych i ich wymiany międzynarodowej. Wydarzenie odbywa się pod honorowym patronatem Rektora Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Uczestnicy mają możliwość wzięcia udziału w warsztatach pod okiem specjalistów najlepszych w danej dziedzinie, zdobywając przy tym praktyczne doświadczenie.

Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w dniach 17-19 listopada 2022 roku w formie hybrydowej. W ciągu tych trzech dni odbędą się 22 różne sesje naukowe z Sesją Grand Prix jako wydarzeniem finałowym. Sesja Grand Prix odbędzie się ostatniego dnia Konferencji, tj. 19 listopada 2022 roku. Pozytywnie zrecenzowane referaty mają prawo być prezentowane podczas Kongresu i wezmą udział w konkursie. Nagroda specjalna dla zwycięzcy sesji The Grand Prix wynosi 2000 zł.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej: www.limc.umlub.pl

Facebook: www.facebook.com/9thLIMC/

Instagram: limc_2022

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy: limc.umlub@gmail.com