Interdisciplinary Conference on Drug Sciences, ACCORD 2022

ACCORD 2022

W dniach 26-28 maja w Centrum Dydaktycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego odbędzie się interdyscyplinarna Konferencja ACCORD 2022.

Hasłem konferencji będzie „Synergy of interdisciplinary innovations“, a jej tematyka obejmie szeroki zakres interdyscyplinarnych badań nad lekiem, począwszy od projektowania i modelowania, poprzez syntezę i opracowanie postaci leku do badań przedklinicznych i klinicznych. Udział w konferencji potwierdziło ponad dwudziestu renomowanych wykładowców z uczelni i firm europejskich i amerykańskich, z Wielkiej Brytanii, Austrii, Irlandii, Kanady, Niemiec, Norwegii, Rosji, Ukrainy, USA i Włoch.

Szczegółowe informacje: www.accord.wum.edu.pl

Organizator: Wydział Farmaceutyczny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Patronat:
JM Rektor Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego prof. dr hab. Zbigniew Gaciong / Rector of the Medical University of Warsaw, Prof. Zbigniew Gaciong, MD, PhD
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju / National Center for Research and Development
Stowarzyszenie na Rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych w Polsce / Association for Good Clinical Practice in Poland
Marszałek Województwa Mazowieckiego / Marshal of the Masovian Voivodeship
Wojewoda Mazowiecki / Mazovia province Governor
Polska Akademia Nauk, Komitet Terapii i Nauk o Leku / The Polish Academy of Sciences, The Committee on Therapeutics and Pharmaceuticals Science
Narodowy Instytut Leków / National Medicines Institute
PTSM Polskie Towarzystwo Spektrometrii Mas / Polish Society of Mass Spectrometry (PTSM)
Polskie Towarzystwo Chemii Medycznej / Polish Society of Medicinal Chemistry
Pro Pharmacia Futura / Pro Pharmacia Futura