Zmiana organizacji obsługi studentów Wydziału Farmaceutycznego i interesantów

Szanowni Państwo,

w związku z wprowadzeniem całkowitego zakazu poruszania się osób obcych w budynkach na terenie kampusów WUM, uprzejmie informujemy, że urna podawcza Dziekanatu Wydziału Farmaceutycznego znajduje się na parterze budynku Rektoratu, gdzie należy składać wszelkie pisemne prośby. Można również korzystać z wygodnej i obecnie wskazanej korespondencji mailowej oraz kontaktować się telefonicznie. Do korespondencji mailowej Studenci mogą wykorzystywać jedynie uczelniane adresy pocztowe. Wskazane jest kierowanie korespondencji bezpośrednio do pracownika odpowiedzialnego za prowadzenie spraw danego roku studiów.

Bezpośredni kontakt z pracownikami Dziekanatu jest możliwy po wcześniejszym telefonicznym lub mailowym umówieniu spotkania. Pracownicy Dziekanatu są zobowiązani do przekazywania pracownikom ochrony budynku listy osób, które danego dnia mają umówione spotkanie oraz pisemnego ewidencjonowania odbytych spotkań (podstawowe dane osobowe i kontaktowe) w celu umożliwienia kontaktu w sytuacji zagrożenia zakażeniem.

Interesanci zobowiązani są wchodzić do budynku pojedynczo z zachowaniem bezpiecznego dystansu oraz środków ochrony indywidualnej (maseczka, rękawiczki jednorazowe).

Joanna Sypuła
Analityka medyczna - sprawy toku studiów I-II, DUO OTM Ocena Technologii Medycznych oraz Toksykologia z elemantami kryminalistyki
tel.: 22 57 20 790; e-mail: joanna.sypula@wum.edu.pl

Izabela Machnicka