Propozycja tematów prac magisterskich dla kierunków Farmacja oraz Analityka Medyczna na rok akademicki 2021/2022

Poniżej załączamy listę proponowanych tematów prac magisterskich na rok akademicki 2021/2022 dla kierunków Farmacja oraz Analityka Medyczna.
Ilość przyznanych miejsc dla poszczególnych jednostek została zaznaczona w tabelach.
Zapisy na prace magisterskie rozpoczynają się 7 grudnia i będą trwały do 21 grudnia 2020 r.
Studenci po pozytywnym przejściu procedury kwalifikacyjnej i uzyskaniu podpisów Kierownika jednostki oraz Promotora na Wniosku o zatwierdzenie tematu pracy magisterskiej przesyłają do Dziekanatu Wydziału Farmaceutycznego WUM skan wniosku (nie później niż w ciągu trzech dni od daty podpisania dokumentu):

Oryginał dokumentu student powinien dostarczyć do Dziekanatu w najbliższym możliwym terminie.
Wnioski o zatwierdzenie tematu pracy magisterskiej dostępne są w Zakładach.
Prosimy o nieprzesyłanie skanów przed 7 grudnia.

Propozycje tamatów prac magisterskich - Farmacja
Propozycje tamatów prac magisterskich - Analityka Medyczna