Informacja dotycząca wpisów do indeksów i kart okresowych osiągnięć studenta

Szanowni Studenci,

Jeżeli egzamin ma formę pozwalającą na dokonywanie wpisu od razu po jego przeprowadzeniu, student zobowiązany jest podczas egzaminu posiadać indeks i kartę okresowych osiągnięć, wówczas wpis jest dokonywany bezpośrednio po egzaminie.

Jeżeli nie ma powyższej możliwości, wówczas kierownik jednostki jednorazowo w semestrze wyznaczy czas i miejsce dokonywania wpisów zaliczeń i egzaminów do indeksów i kart okresowych osiągnięć studenta.

Informacja o dacie, godzinach i miejscu dokonywania wpisów zostanie wywieszona w gablocie informacyjnej jednostki, w której ma być dokonany wpis.

Studenci, którzy nie przedłożą indeksu i karty osiągnięć w wyznaczonym terminie będą mogli uzyskać wpisy po ustaleniu terminu z nauczycielem akademickim wyznaczonym przez kierownika jednostki.

Dr hab. Agnieszka Pietrosiuk

Prodziekan ds. Dydaktyczno-Wychowawczych