Informacja dla studentów IV roku

Zasady zapisywania się studentów na prace magisterskie w roku akademickim 2012/2013 dla kierunku - farmacja:

-   Zapisy będą przeprowadzone w dziekanacie w terminie od 26 do 30 marca 2012 r. Studenci będą wpisywani na listy poszczególnych jednostek WF WUM zgodnie z interesującą ich tematyką pracy magisterskiej.

-   02.04.2012 r. - listy z kandydatami dostarczone będą do jednostek WF WUM.

-   Kierownicy jednostek WF WUM przeprowadzają rekrutację kandydatów według kryteriów przyjętych w danej jednostce. Kryteria powinny być wcześniej podane do wiadomości studentom (np., na stronie internetowej lub w gablocie informacyjnej jednostki).

-   Listy studentów przyjętych na pracę magisterską w danej jednostce zgodnie z limitem określonym na Radzie Wydziału (pracownik samodzielny – 2 osoby, nauczyciel ze stopniem doktora – 1 osoba) powinny być dostarczone do dziekanatu do 20 .04.2012 r (termin ostateczny).

-   W dniach od 23 do 27 kwietnia 2012 r. – odbędzie się rekrutacja uzupełniająca dla kandydatów, do jednostek, w których pozostały wolne miejsca (zapisy w dziekanacie).

-   07.05.2012 r - listy studentów po rekrutacji uzupełniającej będą przekazane do  jednostek.

Zmiana tematu pracy magisterskiej przed rozpoczęciem semestru X (luty 2013), będzie możliwa po uzgodnieniu z Dziekanem.

Tematyka prac magisterskich proponowana przez jednostki WUM: