Biuro Organizacyjne informuje, że na stronie internetowej Uczelni w zakładce DOKUMENTY zamieszczono:

Zarządzenie nr 222/2020 Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z dnia 19 października 2020 r. zmieniające zarządzenie nr 201/2020 (ze zm., jak w zarządzeniu nr 206/2020) Rektora z dnia 30 września 2020 r. w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 wśród członków społeczności WUM.

Poniżej znajduje się link do Zarządzenia:

- załącznik 1 (Zasady dotyczące pracy i pracowników w okresie zagrożenia wirusem SARS-CoV-2)
[pobierz PDF]

- załącznik 2 (Zasady komunikacji wewnętrznej i bezpieczeństwa danych przetwarzanych w formie cyfrowej)
[pobierz PDF

- załącznik 3 (Tekst jednolity zarządzenia nr 201/2020 Rektora WUM z dnia 30 września 2020 r. w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 wśród członków społeczności WUM)
[pobierz PDF

- załącznik nr 1 do tekstu jednolitego zarządzenia nr 201/2020 Rektora WUM z dnia 30 września 2020 r. w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 wśród członków społeczności WUM (Bezpieczeństwo pracy stacjonarnej)
[pobierz PDF]

- załącznik nr 2 do tekstu jednolitego zarządzenia nr 201/2020 Rektora WUM z dnia 30 września 2020 r. w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 wśród członków społeczności WUM (Zasady dotyczące pracy i pracowników w okresie zagrożenia wirusem SARS-CoV-2)
[pobierz PDF]

- załącznik nr 2.0. do zasad dotyczących pracy i pracowników w okresie zagrożenia wirusem SARS-CoV-2 (Harmonogram pracy naprzemiennej (pracowników niebędących nauczycielami akademickimi)
[pobierz PDF]  [pobierz XLS]

- załącznik nr 2.1. do zasad dotyczących pracy i pracowników w okresie zagrożenia wirusem SARS-CoV-2 (Wzór oświadczenia pracownika - możliwość wykonywania pracy zdalnej)
[pobierz PDF]  [pobierz RTF]

- załącznik nr 2.2. do zasad dotyczących pracy i pracowników w okresie zagrożenia wirusem SARS-CoV-2 (Wzór uzgodnienia w zakresie miejsca pracy zdalnej)
[pobierz PDF]  [pobierz RTF]

- załącznik nr 2.3. do zasad dotyczących pracy i pracowników w okresie zagrożenia wirusem SARS-CoV-2 (Wzór raportu z wykonanych zadań)
[pobierz PDF]  [pobierz RTF]

- załącznik nr 2.4. do zasad dotyczących pracy i pracowników w okresie zagrożenia wirusem SARS-CoV-2 (Wzór uzgodnienia w zakresie świadczenia pracy w okresie kwarantanny)
[pobierz PDF]  [pobierz RTF]

- załącznik nr 2.5a do zasad dotyczących pracy i pracowników w okresie zagrożenia wirusem SARS-CoV-2 (Wzór listy obecności dla nauczycieli akademickich i in. pracowników zatrudnionych w zadaniowym czasie pracy)
[pobierz PDF]  [pobierz RTF]

- załącznik nr 2.5b do zasad dotyczących pracy i pracowników w okresie zagrożenia wirusem SARS-CoV-2 (Wzór listy obecności dla pracowników niebędących nauczycielami akademickimi)
[pobierz PDF]  [pobierz RTF]

- załącznik nr 2.6. do zasad dotyczących pracy i pracowników w okresie zagrożenia wirusem SARS-CoV-2 (Wzór oświadczenia o odbywaniu obowiązkowej kwarantanny po przekroczeniu granicy)
[pobierz PDF]  [pobierz RTF]

- załącznik nr 2.6a. do zasad dotyczących pracy i pracowników w okresie zagrożenia wirusem SARS-CoV-2 (Wzór oświadczenia osoby wspólnie zamieszkującej lub gospodarującej z osobą, która odbywa obowiązkową kwarantannę po przekroczeniu granicy/na podstawie decyzji państwowego inspektora sanitarnego)
[pobierz PDF]  [pobierz RTF]

- załącznik nr 2.7. do zasad dotyczących pracy i pracowników w okresie zagrożenia wirusem SARS-CoV-2 (Wzór skierowania na zaległy urlop wypoczynkowy)
[pobierz PDF]  [pobierz RTF]

- załącznik nr 3 do tekstu jednolitego zarządzenia nr 201/2020 Rektora WUM z dnia 30 września 2020 r. w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 wśród członków społeczności WUM (Zasady komunikacji wewnętrznej i bezpieczeństwa danych przetwarzanych w formie cyfrowej)
[pobierz PDF]

- załącznik nr 4 do tekstu jednolitego zarządzenia nr 201/2020 Rektora WUM z dnia 30 września 2020 r. w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 wśród członków społeczności WUM (Tryb załatwiania spraw w formie elektronicznej)
[pobierz PDF]

- załącznik nr 5 do tekstu jednolitego zarządzenia nr 201/2020 Rektora WUM z dnia 30 września 2020 r. w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 wśród członków społeczności WUM (Zgłoszenia kwarantanny, izolacji, zakażenia wirusem SARS-CoV-2)
[pobierz PDF]

- załącznik nr 6 do tekstu jednolitego zarządzenia nr 201/2020 Rektora WUM z dnia 30 września 2020 r. w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 wśród członków społeczności WUM (Zasady korzystania z zakwaterowania w Domach Studenta)
[pobierz PDF]

- załącznik nr 6a do tekstu jednolitego zarządzenia nr 201/2020 Rektora WUM z dnia 30 września 2020 r. w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 wśród członków społeczności WUM (Wzór pisemnej zgody na wspólne zakwaterowanie w 2-osobowym pokoju)
[pobierz PDF]  [pobierz RTF]

- załącznik nr 6b do tekstu jednolitego zarządzenia nr 201/2020 Rektora WUM z dnia 30 września 2020 r. w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 wśród członków społeczności WUM (Wzór oświadczenia dotyczącego stanu zdrowia)
[pobierz PDF]  [pobierz RTF]

- załącznik nr 7 do tekstu jednolitego zarządzenia nr 201/2020 Rektora WUM z dnia 30 września 2020 r. w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 wśród członków społeczności WUM (Zasady dotyczące wykonywania usług w budynku Centrum Sportowo–Rehabilitacyjnego)
[pobierz PDF]

Prosimy o zapoznanie się z treścią.