Ogłoszenia dla studentów

Subskrybuj zawartość  Add to Google do czego służą te przyciski? czytaj na stronie Działu Informatyki
PRACA DLA ABSOLWENTÓW KIERUNKU ANALITYKA MEDYCZNA
katarzyna.stańczyk 19.06.2019

Zakład Immunologii Klinicznej i Instytutu Transplanotogii i,. Prof. T. Orłowskiego poszukuje 2 osoby, absolwentów kierunku ANALITYKA MEDYCZNA z prawem do wykonywania zawodu diagnosty laboratoryjnego w pracowni zgodności tkankowej.

informacje szczegółowe są dostępne pod nr tel.: 22 502 12 60

DZIEKANAT WYDZIAŁU FARMACEUTYCZNEGO Z OML PRZENIESIONY DO ZIAM
katarzyna.stańczyk 13.06.2019

Uprzejmie informujemy że od 17 czerwca 2019 r. na czas remontu kostki II Wydziału Farmaceutycznego Dziekanat w całości został przeniesiony do budynku ZIAM pok. nr. 12

Godziny przyjęć studentów nie ulegają zmianie. 

Serdecznie zapraszamy 

Dziekanat

Informacja dla studentów
Dziekanat WF 03.06.2019

Komunikat Nr 1/2019 z dnia 31 maja 2019r. Prorektora ds. Studenckich i Kształcenia Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w sprawie dokumentów wymaganych przy składaniu wniosków o miejsce w DS. dla studentów i doktorantów na rok akademicki 2018/2019.

Projekt badawczy na temat życia i nauki studentów
Dziekanat WF 09.05.2019

Pragniemy poinformować, że w naszej uczelni prowadzone są działania promujące wśród studentów ogólnoeuropejski projekt badawczy na temat życia i nauki studentów. Za realizację badania odpowiedzialna jest niezależna agencja badawcza PBS Sp z o.o. na zlecenie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Jest to już siódma edycja tego projektu i czwarty raz kiedy Polska bierze w nim udział. 

W tej edycji realizator pragnie dotrzeć do wszystkich studentów programów I stopnia, II stopnia oraz studiów jednolitych magisterskich oraz podyplomowych.

Przedsięwzięcie na taką skalę pozwala porównać się studentom w Europie pod różnymi względami. Ankieta porusza zarówno sferę prywatną, finansowo-ekonomiczną, zawodową, akademicką a także mobilność międzynarodową.

Wszystkie dane zebrane w ramach tej edycji zostaną udostępnione, do celów naukowych i statystycznych niekomercyjnych w zanonimizowanej formie za pośrednictwem Centrum Danych Badawczych dla Badań i Studiów Naukowych w dziedzinie Szkolnictwa Wyższego i Nauki, instytucjom krajów uczestniczących w projekcie EUROSTUDENT oraz naukowcom i innym użytkownikom. Będą stanowić cenne źródło informacji do analiz dla osób zainteresowanych.

Z Zespołem Badawczym PBS można skontaktować się mailowo: eurostudent@pbs.pl

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie wszystkich uczestników studiów: I stopnia, II stopnia, jednolitych magisterskich oraz podyplomowych.

Ankieta zajmie ok. 15 minut, dostępna jest do końca czerwca. Wypełnij jeszcze dzisiaj:

 http://badania.pbs.pl/eurostudent.pg 

Zapewniamy, że Twój głos będzie miał ogromne znaczenie dla rzetelności wyników i reprezentatywności badania, a tym samym dla porównywalności wyników Polski na tle innych krajów europejskich.

Podziel się swoją historią i doświadczeniami!

Dziękujemy za poświęcony czas!

Informacja
Dziekanat WF 17.04.2019

 

Uprzejmie informujemy, że w czasie przerwy wiosennej

od dnia 29 kwietnia do dnia 3 maja 2019 r.

Dziekanat Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej WUM

będzie nieczynny.

W pilne sprawy w dniu 29 kwietnia 2019 r. można skontaktować się z pracownikiem dziekanatu w pokoju 010, niski parter, Wydział Farmaceutyczny lub telefonicznie pod nr 57 20 772.